Najdete nás: Legionářů 378, Příbram  mapa >>

Bruslařský klub Příbram

Věnujeme se zájmovému, závodnímu a vrcholovému krasobruslení. Nabízíme uplatnění v sólovém krasobruslení a v synchronizovaném bruslení.

foto pazata2013   foto iceatoms2013

Pravidelně pořádáme kurzy bruslení pro veřejnost a závody v rámci Českého poháru.

trenerky

Věnujeme se zájmovému, závodnímu a vrcholovému krasobruslení. Nabízíme uplatnění v sólovém krasobruslení a v synchronizovaném bruslení. Pravidla a systém hodnocení pro krasobruslařské disciplíny stanovuje Mezinárodní bruslařská unie (ISU) a vše najdete na stránkách Českého krasobruslařského svazu na odkazech pravidla ISU a pravidla ČKS.

Synchronizovanému bruslení se věnujeme od roku 2003. V současnosti máme dvě skupiny synchronizovaného bruslení (SSB) - Pážata a Ice Atoms. V minulosti zde fungovala SSB Daisies.

Soutěžní skupina je složena z 16 bruslařů (dívek i chlapců) a maximálně 4 náhradníků. Soutěže se skládají z krátkého programu (kategorie juniorská a seniorská) a volné jízdy (kategorie mladších žáků, žáků, juniorů a seniorů). Krátký program i volná jízda mají stanovené krokové variace a základní prvky (kruh, řada, blok, větrník, prolínání, …) s různou obtížností podle kategorie závodníků. Hodnotí se zvládnutí krokových variací, stanovených prvků, obtížnost a celková jednotnost zvládnutí ve skupině.

Právní forma

Bruslařský klub (BK) Příbram je občanské sdružení, registrované u Ministerstva vnitra ČR v souladu se zákonem č. 83 / 1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. IČO: 47071371.

foto pazata2013   foto iceatoms2013   pazata  2014 revue plakat

Živě ze stadionu

Naši sponzoři

sponzor znak mesta          sponzor halex          Reklama 99          sponzor lekarna        sponzor pbtisk          sponzor znak kraje

 

Činnost Bruslařského klubu Příbram v roce 2017 je finančně podporována městem Příbram a z dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Kde nás najdete?